delimiter image

Vestuvės nuo A iki Z su specialia programos dalimi –

Vilniaus tango teatro šou.

Vakarinė šventės dalis – visa vakaro programa, kurią išpildyti padės vakaro vedėjas, koordinatorius, garso ir šviesų aparatūra, DJ, smagūs užsiėmimai ir malonus buvimas drauge bei aistringasis argentinietiško tango šou. Norime sukurti nepamirštamą vakarą, todėl visuomet ieškome ir siekiame šventėms sukurti išskirtinį braižą, todėl pristatome visą vestuvių vakaro pasiūlymą su unikalia Vilniaus tango teatro šou dalimi.

delimiter image

Vilniaus tango teatras –

pirmasis ir vienintelis tango teatras Lietuvoje.

Savo šou demonstravęs daugelyje Europos šalių ir gastrolių tango gimtinėje Argentinoje bei Urugvajuje įkvėptas kolektyvas pristato tai, ko dar tikrai neregėjote. Batelių kaukšėjimas tango ritmu, žėrinčių suknelių plazdėjimas šokyje, kvepalų aromatas ore ir aksominis dainininkės balsas kerinčios muzikos fone yra tai, ko reikia nepamirštamam vakarui. Artistai demonstruoja ypatingą tango šokio techniką ir žavesį, pristato niekur negirdėtas kerinčias melodijas ir išskirtinio vokalo magiją, kvapą gniaužiančius triukus, ir tai, ką jie sugeba geriausio – tikrą tango aistrą, kuri nepaliks abejingų.

Vedėjas
Šventės nuotaika, pramogos, jauki atmosfera ir naujas draugas.
Vilniaus tango teatro šou
Trys profesionalių tango šokėjų poros ir nepakartojamo balso vokalistė pusvalandžiui nukels į saulėtąją Argentiną ir įkvėps aistros dar ilgam.
Šventės koordinatorius
Tikslumas, aiškumas, lengvumas ir viskas pagal planą arba taip, kaip panorėsite Jūs.
Vakaro DJ
Grojaraštis pagal Jūsų skonį ir šokiai iki paryčių!
Įgarsinimas ir apšvietimas
Techninė šventės dalis, kuria pasirūpinsime už Jus. Garsiausiems ir šviesiausiems prisiminimams.
Jaunųjų šokis
Originali pirmojo šokio choreografija ir 6 pamokos.
Image module
Image module
Image module
Image module

Pasiūlymo kaina: 2550 €