delimiter image

Ištartas „taip“

– burtažodis, į vieną akimirką sutalpinantis viso pasaulio džiaugsmą ir didžiausią šių laikų baubą – vestuvių planavimo vargus.

Mažiausia, ko norisi – lemtingąją dieną nervintis dėl to, ar viskas užsakyta, padaryta, sutvarkyta ir, svarbiausia, ar svečiai smagiai leis laiką. Juk jau yra dėl ko nervintis – šukuosena, makiažas ir paskutinės viengungystės valandos.

delimiter image

Jokio streso, ši diena yra Jūsų!

Todėl viskas, kuo reikės rūpintis – nepamiršti patiems dalyvauti šventėje.

Jei kas, MODIS events komanda pasirūpins ir tuo. Ką jau kalbėti apie šventės stilių, muziką, vedėją, pramoginę programą, svečių patogumą ir tokius neatsiejamus šventės simbolius kaip šeimos židinys, puokštės metimas ir jaunavedžių šokis, kurį net ir sukursime patys – MODIS events komanda gali didžiuotis tokiu įvairiapusiškumu, kuris užpildys visą vakarą! Kas gali būti geriau? Juk kiekviena minutė tą dieną yra svarbi ir vienintelė tokia gyvenime. Ištarkite „taip“ ir MODIS events komandai – tegu šis burtažodis skleidžia tik nepaliaujamą džiaugsmą visiems šios gyvenimo šventės liudininkams!

Vedėjas
Šventės nuotaika, pramogos, jauki atmosfera ir naujas draugas.
Šventės koordinatorius
Tikslumas, aiškumas, lengvumas ir viskas pagal planą arba taip, kaip panorėsite Jūs.
Vakaro DJ
Grojaraštis pagal Jūsų skonį ir šokiai iki paryčių!
Įgarsinimas ir apšvietimas
Techninė šventės dalis, kuria pasirūpinsime už Jus. Garsiausiems ir šviesiausiems prisiminimams.

Kaina: nuo 900 €

Kaina priklauso nuo renginio datos, dalyvių kiekio, įrangos poreikio, renginio vietos ir pageidaujamos programos sudėties.

Image module
Image module
Image module
Image module